• Rycerze Chrystusowi z Prus. Historia Zakonu Braci Dobrzyńskich, pod red.Andrzeja Szalkowskiego
  Rycerze Chrystusowi z Prus. Historia Zakonu Braci Dobrzyńskich, pod red.Andrzeja Szalkowskiego
 • Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą wydało nową pozycję książkową pt: "Wartości Kulturowe Ziemi Dobrzynskiej".
  Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą wydało nową pozycję książkową pt: "Wartości Kulturowe Ziemi Dobrzynskiej".
 • Wszechnica Edukacyjna i Wydawnicza "Verbum" w Rypinie, od kilkunastu lat promująca wydawnictwa o ziemi dobrzyńskiej, rozpoczęła wydawanie nowej serii pt. BIBLIOTEKA DOBRZYŃSKA. W jej ramach ukazywać się będą nieznane lub zapomniane powieści o treści dobrzyńskiej oraz najlepsza poezja dobrzyńska. W tych dniach ukazały się pierwsze trzy tomy "Biblioteki Dobrzyńskiej":
  Wszechnica Edukacyjna i Wydawnicza "Verbum" w Rypinie, od kilkunastu lat promująca wydawnictwa o ziemi dobrzyńskiej, rozpoczęła wydawanie nowej serii pt. BIBLIOTEKA DOBRZYŃSKA. W jej ramach ukazywać się będą nieznane lub zapomniane powieści o treści dobrzyńskiej oraz najlepsza poezja dobrzyńska. W tych dniach ukazały się pierwsze trzy tomy "Biblioteki Dobrzyńskiej":
 • Zachęcamy do zapoznania się z książką "Z Dziejów Ziemi Dobrzyńskiej 14" pod redakcją Ryszarda Bartoszewskiego. Książka tematycznie nawiązuje do XIV Konferencji Historycznej "Dzieje Ziemi Dobrzyńskiej". Jest to już kolejne - 14 wydanie z tej serii - wydawcą jest Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą
  Zachęcamy do zapoznania się z książką "Z Dziejów Ziemi Dobrzyńskiej 14" pod redakcją Ryszarda Bartoszewskiego. Książka tematycznie nawiązuje do XIV Konferencji Historycznej "Dzieje Ziemi Dobrzyńskiej". Jest to już kolejne - 14 wydanie z tej serii - wydawcą jest Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą
 • Zachęcamy do zapoznania się z książką "Stowarzyszone Gminy Dobrzyńskie 8", w której przedstawiono m.in. informacje dot. działalności SGZD w roku 2010, Wykaz Gmin Ziemi Dobrzynskich, statut, wyciąg KRS i ordynację wyborczą oraz inne informacje dotyczące Stwowrzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej.
  Zachęcamy do zapoznania się z książką "Stowarzyszone Gminy Dobrzyńskie 8", w której przedstawiono m.in. informacje dot. działalności SGZD w roku 2010, Wykaz Gmin Ziemi Dobrzynskich, statut, wyciąg KRS i ordynację wyborczą oraz inne informacje dotyczące Stwowrzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej.

Regionalia-nowości